It feels better to fall asleep alone, because that’s the only way I know..

2 mai

Nädalavahetus oli hästi tore, tore. Reede vastu laupäeva oli raksu juures khm.. pidžaamakas, kus me olime niisama toredad.  Pizza friday olime – tellisime pizzataksoga Steffanist pizzat, tegime nalja ja pilte(kusjuures väga toredaid pilte). Hommikul tegime veel pisut nalja ja lippasime siis prillidega meikimata nägusid varjates Selverisse, kus ostsime hommikusöögiks niisama maasikaid ja herneid. Millalgi kahe-kolme ajal kobisin koju, varsti seitsmest-kaheksast läksin uuesti raksu juurde, käisime volberdamas kuskil Pordi juures väljakul – Epordwerk’i kontsert oli siiski. Magama saime ikka üsna hilja, kusjuures toredaid pilte lisandus kaamerasse veel  ja Raksu juurest kobisin ära juba üheteistkümnest-kaheteistkümnest. Kodus niisama surin veits, siis magasin kuskil kolm tundi, õppisin, läksin magama ja hommikul olin raskes allergias niisiis ei läindu kooligi. Pidasin mingit bank holiday’t, mis hetkel inglismaal toimub. Neli korda aastas niisama kõik poed kinni, keegi kuhugi kooli ei pea minema ja värki.

Muideks, ma avastasin siin vahepeal mingisuguse netilehe, millega igasuguste blogide jälgimine on hästi-hästi lihtsaks tehtud. Eriti arvestades fakti, et ilmselt wordpressis keegi niisama subscribeda ei viitsi, sest enamusel kes loevad aeg-ajalt pole viitsimist omale siia kasutajat teha. Igatahes, see netileht on siin: http://www.bloglovin.com/ Põhimõtteliselt tuleb sinna lihtsalt konto teha ja siis saab followida igasugu blogisid, olenemata sellest mis blogilehel see tehtud on – blogspot, wordpress jne. Ja kui kellegil sellega peaks probleeme tekkima, siis võib abipaluvalt toreda minu poole ka pöörduda.

Homme ma ka kooli ei lähe, sest seitsmetunnise koolipäeva asemel on meil toredalt kaks tundi ja mingisugune matk kuhu ma absoluutselt ei viitsi minna ja kuna ma eriti terve ka pole, siis mind isegi ei lubata sinna, mis on äärmiselt tore.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: